Logo of Tyh Tekstil A.ş

Tyh Tekstil A.ş Email Addresses

Bio
2000 yılında kurulan ve İstanbul ve İzmir'de ofisleri bulunan TYH Tekstil A.Ş., 1800 çalışanı ve aylık 1.5 milyon adet üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük giysi üreticilerinden biridir. Kadın, erkek ve çocuk örme giysi üzerine uzmanlaşan TYH Tekstil'nin Marmara ve Ege Bölgesi’nde toplam 3 üretim tesisi bulunmaktadır.\r\n\r\nŞeffaf yönetim politikasının benimsendiği, mükemmelliğin tüm TYH çalışanları tarafından ilke olarak benimsendiği TYH Tekstil’de yönetimden üretime, paydaş iletişiminden atık yönetimine kadar tüm faaliyetler etik kurallar çerçevesinde hayata geçirilmektedir. TYH Tekstil’in üretim tesisleri Sosyal Uyum ve Uygunluk, Davranış Kuralları (Code of Conduct), Sağlık ve Güvenlik ile Etik Kodları anlamında uluslararası organizasyonlar tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.\r\n\r\n\r\nH&M, Zara, Mango, Varner-Gruppen, Tommy Hilfiger, Malboro Classics, Gant, Calvin Clein, Massimo Dutti, La Martina, Calzedonia, Tezenis başta olmak üzere dünyanın önde gelen markaları için üretim yapan TYH Tekstil, 2012 yılında yıllık 67 milyon Euro ihracat hacmine ulaşmıştır.
Traffic
https://tyh.com.tr is amongst the top 6,000,000 websites globally.
Country
Based in İstanbul, , Turkey.
Employees
Around 3,000 employees.
Founded
Started in 2000.

People working at Tyh Tekstil A.ş:

Ord U.****@tyh.com.tr

How does this work?

Anymail finder is trusted by tens of thousands of companies to provide accurate contact information to their Sales and Business Development teams.

If you’re looking to find emails of Tyh Tekstil A.ş employees then you’ve come to the right place. Whether you’re looking to discover the company email format for Tyh Tekstil A.ş, or specific emails for specific Tyh Tekstil A.ş employees, we’ve got you covered.

Looking for somebody else’s email?

Find other Emails now